سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر

خرید سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر 

قیمت : 83000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر 

قیمت سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

این سینی مسی ما را به سال‌های گذشته می‌برد. مراسم عروسی و خنچه‌های عقد، شب چله و سینی پر از انار و هندوانه، سفره هفت‌سین و حتی مهمانی‌های معمولی و پذیرایی چای… سینی‌هایی که در کنار زیبا بودن، دوام زیادی داشتند و در هر شرایطی به کار می‌آمدند. امروزه بازهم استفاده از مس و ظروف مسی رایج شده و این سینی‌های قلمزنی شده مسی می‌توانند برای علاقه‌مندان به هنرهای اصیل و سنتی ایرانی بسیار جذاب و کارآمد باشند.
سینی یکی از ظرف‌هایی است که در هر آشپزخانه‌ای پیدا می‌شود. اما این سینی‌ با سینی‌های دیگر فرق دارند. یک سینی زیبا از جنس مس که توسط استاد قلمزن، قلمزنی شده و با قلع نیز سفیدکاری شده. شکل آن بیضی است و طولی در حدود 30 سانتی متر و عرضی نزدیک به 25 سانتی‌متر دارد. وزن آن نیز بیش از 500 گرم است. همچنین لبه‌ای با ارتفاع یک سانتی‌متر دارد که محتویات درون سینی را محافظت می‌کند و مانع از بیرون ریختن یا لیز خوردن آن‌ها می‌شود.
مس به دلیل خاصیت شکل‌پذیری و چکش‌خوار بودن از قدیم برای ساخت ظروف استفاده می‌شده. اساتید هنر قلمزنی همواره از گذشته تا به امروز از مس به عنوان یکی از زمینه‌های اجرای هنر خود استفاده می‌کنند. به دلیل از بین نرفتن تدریجی پوشش قلع، برای شستشوی این ظروف بهتر است آن‌ها را با دست بشوییم و از قرار دادن ظروف مسی در ماشین ظرف‌شویی خودداری کنیم.

 

تصاویر بیشتر

 

سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر
سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر ارزان , سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر با قیمت ارزان , خرید Miscellaneous ارزان , Miscellaneous با قیمت ارزان , خرید پستی سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر ,خرید اینترنتی سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر, خرید سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر با قیمت 83000 ,خرید سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر فقط 83000 ,خرید Miscellaneous سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر ,خرید Miscellaneous با قیمت 83000,kharid سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر, gheymat سینی مسی زنجان مدل بیضی سایز 23 × 32 سانتی متر  

مطالب مرتبط